کد خبر: 998

پدر چهارقلوهای اهوازی که به دلیل ناتوانی در تامین هزینه بیمارستان نوزادانش برای ترخیص آنها با مشکل مواجه شده بود از حل این مشکل و ترخیص این نوزادان خبر داد.

به گزارش نیکوکار، سید مصطفی هاشمی بیمارستان با وجود بدهی ۱۲۰ میلیون ریالی به بیمارستان آیت الله کرمی اهواز ، نوزادان را به من تحویل دادند و بچه ها در آغوش خانواده هستند.

وی افزود: وضعیت عمومی نوزادان خوب است و از اکیپ پزشکی بیمارستان برای همکاری تشکر می کنم.

هاشمی ادامه داد: آنها به من گفتند جسد فرزند فوت شده را نیز به ما تحویل میدهند حالا باید برای کارهای کفن و دفن اقدام کنم.

در هفته گذشته انتشار خبر وتصویر این نوازدان با عنوان “گروگانگیری نوازدان توسط بیمارستان” در فضای مجازی بازتاب وسیعی داشت که در پی انتشار این مطالب بیمارستان آیت الله کرمی اهواز با ارایه توضیحاتی اعلام کرد:” بیمارستان ۳۰میلیون ریال و کمیته امداد امام خمینی (ره) ۳۰میلیون ریال از مانده فرانشیز نوزاد متوفی را تقبل کرده اند و کمیته امداد ۵۰میلیون ریال هم وام به خانواده این نوزادان اختصاص داده است. درخصوص سه قل دیگر و مادر نوزادان ، کل فرانشیز مانده۵۸۷ میلیون و ۳۱۰ هزار ریال است که پدر نوزادان فرانشیز ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال برای مادر و فرانشیز ۲۰ میلیون ریال برای نوزادان پرداخت کرده و کل مبلغ مانده فرانشیز بیمارستان حدودا ۵۵۰ میلیون ریال است.
همچنین رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان که از موضوع چهارقلوها اطلاع یافته و برای بازدید به بیمارستان آمده بود، با هیات مدیره بیمارستان تشکیل جلسه داده و مقرر شد باتوجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرزندآوری مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از مانده فرانشیز قل های زنده تخفیف داده شود.
همچنین براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در کمک و تشویق به فرزند آوری جامعه، کمیته امداد امام خمینی (ره) حدود ۵۰۰میلیون ریال از هزینه این هموطنان گرامی را تقبل کرده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/