کد خبر: 976

معاون فرهنگی، اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی‌دانش آموزان از کمپین دخترانه دانش‌آموزی با عنوان «نذر قدم‌های زینب(س)» خبر داد.

به گزارش نیکوکار، علی جانباز معاون فرهنگی، اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی‌دانش آموزان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی و در آستانه اربعین حسینی طرح ویژه ای با عنوان نذر قدم های زینب ویژه دختران انجمنی راه اندازی شده است.

وی گفت: انگیزه بخشی به دانش آموزان جهت حضور در پیاده روی اربعین به عنوان یک عنصر تربیتی ویژه، در دستور کار قرار دارد. علاوه بر تسهیل حضور دانش آموزان در مراسم پیاده روی اربعین، پویش دانش آموزی #نذر_قدمهای_زینب(س)برای دومین سال ویژه جاماندگان اربعین برگزار می شود.‌

جانباز خاطرنشان کرد: در این پویش تلاش می‌شود آن دسته از دلدادگان حسینی که امکان حضور در پیاده روی اربعین حسینی (ع) را ندارند، سهمی‌ در قدردانی از میزبانان این اجتماع عظیم یعنی نوجوانان عراقی داشته باشند.

وی گفت: دختران انجمن اسلامی‌می‌توانند هدایای خود شامل دست سازه های دانش آموزی، محصولاتی فرهنگی، نامه به دوست عراقی ام، رزق معنوی و …‌را به اتحادیه انجمن های اسلامی‌دانش اموزان شهر خود تحویل بدهند تا به نیابت از ایشان در طریق الحسین (ع) در بین نوجوانان عراقی توزیع شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی‌دانش آموزان گفت: این پویش از روز بازگشایی مدارس تا ۲۰ مهرماه ادامه دارد و دانش آموزان می‌توانند از طریق شبکه های اجتماعی بله و اینستاگرام به آدرس ansariha_beyragh@ این پویش را دنبال کنند.‌

گفتنی است این پویش ویژه دختران دلداده ای است که امکان حضور در مراسم پیاده روی اربعین حسینی را ندارند.

منبع: مهر

انتهای پیام/