کد خبر: 9441

مدیر عامل سازمان رفاه،خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران عنوان کرد

تامین اقلام نوروزی نیازمندان در شب عید در کنار خیرین

نخستین نشست شورای دبیران مجمع خیرین مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران با هدف انسجام بخشیدن به کمکهای خیرین در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

به گزارش نیکوکار، سید مالک حسینی مدیر عامل سازمان با تبریک ۱۴ اسفند روز احسان و نیکوکاری و تقارن آن با روزهای مبارک ماه رجب گفت: سازمان‌های مردم نهاد، نقش مهمی در تحولات اجتماعی دارند و بایستی به خوبی شناسایی و برای بهره‌مندی بیشتر از خدمات آنان، برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی داشت.

حسینی با تاکید بر اینکه سازمان رفاه نقش تسهیل‌گری در حوزه کمک‌های خیرین دارد، افزود: ما در کنار خیرین هستیم و از پروژه‌ها و ایده‌های آنان استقبال می‌کنیم.

وی به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در ماه پایانی سال اشاره کرد و گفت: در رایزنی‌های انجام شده با بخش خصوصی، خیرین و مجموعه‌های اقتصادی و خدماتی تابعه شهرداری و با بهره‌گیری از ظرفیت کمک‌های مردمی تلاش می‌کنیم در ایام عید نوروز نیازمندان هم نوروز شادی داشته باشند.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، به ظرفیت کارکنان شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: شب یلدا ۹۹ از ظرفیت کارکنان شهرداری تهران نیز استفاده شد و توانستیم ۱۵۰۰ بسته یلدایی برای خانواده‌های کودکان کار تهیه کنیم و این بار هم برای هر ریالی که به حساب سازمان وارد شود برنامه ریزی و گزارش آن ارائه خواهد شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، در پایان این نشست بنا به توافق اعضای شورای دبیران مجمع خیرین شهر تهران، ۵ نفر به نمایندگی از پهنه‌های پنج‌گانه شهر تهران جهت تسهیل در ارتباط و تعامل دوسویه و پویا و مستمر اعضای شورای دبیران مجمع خیرین با سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران انتخاب شدند.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/