مدیر کل کمیته امداد استان تهران از توزیع ۱۰ میلیارد و ۱۶۲ میلیون تومان در قالب طرح نذر قربانی بین مددجویان کمیته امداد استان تهران خبر داد.

به گزارش نیکوکار، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به خدمات کمیته امداد به مددجویان همزمان با اعیاد قربان و غذیر گفت: در عید قربان ۱۰ میلیارد و ۱۶۲ میلیون تومان در قالب طرح نذر قربانی دریافت و بین نیازمندان توزیع شد. این مبلغ به صورت نقد و کالا و توسط دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری فعال در استان تهران دریافت شد که خانوارهای تحت حمایت و نیازمندان از آنها بهره مند شدند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به آغاز پویش «ایران همدل» اظهار کرد: مرحله دوم این پویش همزمان با عید غدیر آغاز و تاکنون ۲۰۸ هزار پرس غذای گرم بین خانوارهای نیازمند توزیع شد که این پویش با هدف اطعام نیازمندان در ماه محرم و صفر ادامه دارد. در عید غدیر علاوه بر اطعام نیازمندان، سبد کالا نیز بین خانوارهای نیازمند توزیع شد و در ۵ هزار و ۵۹۶ سبد کالا، شامل مواد غذایی و اقلام ضروری به خانوارهای نیازمند اهدا شد.

وی با بیان اینکه علاوه بر توزیع سبد کالا در عید غدیر ۲۵۰۰ بسته گوشت گرم، ۸۰۰ شیشه عسل و ۴۰۰ قطعه مرغ بین نیازمندان توزیع شد، توضیح داد: با رعایت پروتکل های بهداشتی ۶۱ گروه از مسوولان کمیته امداد کشور و استان تهران با خانواده های سادات تحت حمایت دیدار کردند. در این برنامه ۳۰۷ خانواده سادات تحت حمایت مورد دلجویی و تفقد قرار گرفتند که به هر خانواده یک سبد کالا، یک بسته بهداشتی و همچنین کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/