فرمانده نیروی انتظامی گفت: کارکنان ناجا با اهدا کمک‌های داوطلبانه و نقدی خود ده‌ها هزار سبد معیشتی برای نیازمندان آماده کردند.

به گزارش نیکوکار،‌ سردار حسین اشتری صبح دوشنبه در مراسم دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه نذرحسینی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، سردار حسین رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و جمعی از فرماندهان، رؤسای عقیدتی سیاسی و کارکنان نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، اظهار داشت: اعیاد ماه ذی الحجه خصوصاً عید سعید غدیر خم را تبریک عرض می‌کنم.

فرمانده نیروی انتظامی ضمن تشکر از همه کارکنان ناجا در سراسر کشور که در دومین رزمایش همدلی مومنانه شرکت کردند، افزود: این عزیزان با اهدا کمک‌های داوطلبانه و نقدی خود باعث شدند در این مرحله ده‌ها هزار سبد معیشتی برای نیازمندان آماده گردد.

وی با بیان اینکه اولین مرحله از رزمایش همدلی مومنانه در اوایل سال جاری و در ماه مبارک رمضان با تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص همیاری و همدلی مومنانه انجام شد، گفت: امروز مرحله دوم این رزمایش و در آینده مراحل بعدی آن انجام خواهد شد.

سردار اشتری با بیان اینکه جمعاً بیش از ۷۰ هزار بسته معیشتی در سراسر کشور آماده است تا توزیع شود، گفت: امروز بیش از ۴ هزار بسته معیشتی در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اهدا کمک‌های همکاران آماده شده که ارزش هر بسته بیش از سه میلیون و پانصدهزار ریال و شامل اقلام معیشتی نظیر برنج، روغن، قند و شکر، رب، ماسک و … است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه در این روزها مردم میهن اسلامی مان درگیر تبعات ویروس منحوس کرونا هستند، که باعث شده تا برخی از آنان دچار مشکلات اقتصادی شوند، خاطر نشان کرد: یکی از ارزش‌های انقلاب اسلامی همین کمک‌های انسان دوستانه است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس کمک‌های مردمی نقش تعیین کننده و مؤثری در پیروزی کشورمان داشت، گفت: مردم همیشه در صحنه‌هایی نظیر سیل، زلزله و حوادث دیگر پای کار هستند و هر جا که آنان در صحنه حضور داشتند و کار جهادی انجام شد ما پیروز و موفق شدیم در این مقطع نیز با کمک‌های مردمی به کسانی که دچار مشکلات اقتصادی هستند ان شاء الله مشکلات بر طرف می‌شود.

سردار اشتری با یادآوری اینکه از همان روزهای نخست شیوع ویروس منحوس کرونا نیروی انتظامی پای کار و در کنار مردم بود، افزود: پلیس همیشه و در همه حال برای تأمین و حفظ نظم، امنیت و آسایش مردم پیشگام بوده و هست.

وی خاطر نشان کرد: جا دارد از همه همکاران و خانواده‌های عزیز نیروی انتظامی که در طرح همدلی مومنانه شرکت کردند تقدیر و تشکر کنم از تلاش همه این عزیزان و فرماندهان گرامی قدردانی می‌کنم، ان شاء الله تمام اعمال ذخیره آخرت شود.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان داشت: همین طور که امروز مخلصانه و مومنانه همکارانم در سراسر کشور و آنچه که در توان داشته اند سعی کردند تا دست نیازمندی را بگیرند ان شاء الله در سختی‌ها خداوند دست این عزیزان را بگیرد.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/