سید هاشمی از توزیع یک میلیون بسته بهداشتی بین مردم مناطق محروم توسط جهادگران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد.

به گزارش نیکوکار، سید مصطفی سید هاشمی معاون امور هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسم ارسال اقلام بهداشتی برای مقابله با کرونا به مناطق قرمز اظهار کرد: امروز ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گام چهارم کمک به مردم مناطق محروم برای مقابله با کرونا را برداشت.

وی با بیان اینکه در مرحله اول یک میلیون بسته بهداشتی بین مردم مناطق محروم توسط جهادگران همکار ستاد اجرایی توزیع شد، گفت: در مرحله دوم یک میلیون بسته معیشتی توزیع شد که شامل برنج، روغن، گوشت و .. بود.

سید هاشمی افزود: در مرحله سوم توزیع ۴ میلیون بسته معیشتی در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر انجام این مرحله در چندین استان به اتمام رسیده و در برخی استان‌ها هم در حال انجام است.

او با بیان اینکه امروز ۱ میلیون بسته بهداشتی اعم از ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست به مناطق قرمز کشور که وزارت بهداشت تشخیص داده است همچون هرمزگان، بوشهر، ایلام و غیره ارسال می‌شود، گفت: هر کدام از بسته‌های تهیه شده مخصوص سه نفر هستند که شامل ۵ ماسک و یک ژل ضدعفونی کننده دست است، همچنین به خانواده‌ها به تعداد اعضای خانواده بسته ارسال می‌شود.

سید هاشمی گفت: امیدوارم با توزیع این مرحله به مرحله بعدی نرسیم و این ویروس از کشور رخت بربندد، همچنین به فرموده رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تا زمانی که ویروس کرونا در کشور وجود دارد، ستاد اجرایی در کنار مردم است.

معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افزود: از گذشته تا کنون ۱۵۰۰ گروه جهادی همکار ستاد اجرایی بودند که در این مرحله نیز ستاد اجرایی را همراهی می‌کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/