کد خبر: 2452

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد از پرداخت تسهیلات و خدمات قرض‌الحسنه به ایثارگران سیل زده در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش نیکوکار، اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در خصوص نحوه حمایت از ایثارگران تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران که در حادثه سیل استان سیستان و بلوچستان آسیب دیده اند، گفت: صندوق قرض الحسنه شاهد در راستای رسالت واقعی و وظایف ذاتی خود در کنار ایثارگران آسیب‌دیده حضور خواهد داشت و با ارائه تسهیلات ارزان قیمت سهم کوچکی در التیام آسیب‌های این عزیزان خواهد داشت.

وی افزود: قصد داریم با همکاری ستاد بحران بنیاد بررسی‌های دقیق کارشناسی از همه مناطق استان داشته باشیم و وضعیت مسکن، معیشت و بهداشتی آسیب دیدگان را مورد ارزیابی قرار دهیم. سعی می‌کنیم با تدبیر و اتخاذ تصمیمات بهینه با ارائه خدمات قرض‌الحسنه گامی مهم در راستای بهبود شرایط برداریم.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد خاطرنشان کرد: همه تلاش ما و خادمان خانواده‌های شهدا و ایثارگران این است که تا بهبود شرایط و بازگشت زندگی مردم به شرایط عادی در کنار آن‌ها باشیم.

کریمی با بیان اینکه سقف تسهیلات قابل ارائه در صندوق قرض الحسنه شاهد در سال جاری از ۱۵ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است، افزود: از تعداد وام‌های تخصیص یافته در سال جاری به جامعه ایثارگری، حدود ٦ هزار فقره وام به ارزش بیش از یک هزار میلیارد ریال به استان‌های سیل‌زده پرداخت شده که شامل استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، لرستان، مازندران، گلستان، خراسان جنوبی و خراسان شمالی بوده است.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/