مدیر کل کمیته امداد استان تهران از سپرده گذاری یک میلیارد تومانی مرکز رسیدگی به امورمساجد در صندوق امداد ولایت استان خبر داد و گفت: به نیازمندان تهرانی با معرفی نامه مرکز، وام پرداخت می شود.

به گزارش نیکوکار، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه در راستای هم افزایی و ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه باید از ظرفیت‌های موجود در جامعه برای خدمت به نیازمندان بهره ببریم، گفت: بر اساس تعامل و هماهنگی های انجام شده با مرکز رسیدگی به امور مساجد مبلغ یک میلیارد تومان دراین صندوق سپرده گذاری شد.

وی ادامه داد: طبق تعاملات انجام شده و براساس ضوابط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این سپرده گذاری با هدف کمک به نیازمندان معرفی شده از طرف مرکز رسیدگی به امورمساجد انجام شده است که در آن متقاضی دریافت تسهیلات از طرف مرکز به صندوق امداد ولایت معرفی و بعد از احراز هویت تسهیلات به وی پرداخت می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه مرکز رسیدگی به امور مساجد پیش از این نیز در صندوق امداد ولایت سپرده گذاری داشته است، یادآور شد: این مرکز پیش از این دو میلیارد تومان در صندوق امداد ولایت سپرده گذاری کرده بود که ۴۰۰ نفر از نیازمندان معرفی شده از تسهیلات صندوق بهره مند شدند.

پرپنچی خاطر نشان کرد: ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، پرداخت حداکثری وام‌های قرض الحسنه به صورت هدفمند، اخذ کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات، ایجاد و کسب رضایت و اعتماد در مشتریان، اتصال به شبکه شتاب و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع از مزایای صندوق امداد ولایت است.

وی همچنین به تعداد شعب و عاملین صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در استان تهران اشاره کرد و ادامه داد: سه شعبه از این صندوق در کلان شهر تهران واقع در خیابان شریعتی(کوچه بیرجند)، خیابان فرجام و مالک اشتر و ۴۴ عامل در دفاتر کمیته امداد کار پرداخت تسهیلات به نیازمندان را برعهده دارند

 

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/