مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور آمادگی این سازمان را برای دریافت و جمع‌آوری نذورات مردم در عید سعید قربان از طریق حضوری و آنلاین اعلام کرد.

به گزارش نیکوکار، به نقل از سازمان بهزیستی کشور، محمدعلی رستمیان گفت: مردم برای اهداء نذورات خود می توانند از طریق سایت اینترنتی http://mosharekat.behzisti.ir اقدام کنند که بعد از جمع‌آوری‌ مبالغ از طریق سامانه مشارکت‌های مردمی در روز عید قربان، گوشت خریداری می‌شود و در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

وی افزود: هموطنان همچنین می توانند با مراجعه به مراکز نگهداری معلولان، سالمندان و کودکان تحت نظارت بهزیستی و همچنین ادارات این سازمان در سراسر کشور می توانند نذورات عید قربان خود را اهدا کنند.

مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه نذورات مردمی در اسرع وقت در اختیار مددجویان و نیازمندان در مناطق محروم قرار خواهد گرفت، افزود: ساز و کار لازم در این بخش پیش‌بینی شده است و طی روز عید قربان و روز بعد از آن نذورات در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار خواهد گرفت. همچنین در این طرح نیاز نیست که اهداکنندگان مبلغ کامل یک گوسفند را پرداخت کنند و در واقع هر مبلغی که مورد نظرشان است، اهدا کنند.

رستمیان در پایان اذعان کرد: هموطنان ضمن استفاده از سامانه مشارکت‌های مردمی می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۴۸۹۷۱۵۵۵ نزد بانک مرکزی به نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی کشور و یا شماره‌گیری کد #۹*۷*۷۳۳* و #۵*۵*۷۴۱* از طریق تلفن همراه و همچنین از طریق اپلیکیشن‌ آپ و سکه با انتخاب گزینه بهزیستی نذورات خود را به هموطنان نیازمند در مناطق محروم اهدا کنند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/