مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: دومین جشنواره قرآنی _رمضانی «تصویر نور» ویژه فرزندان هفت تا ۱۸ سال تحت مراقبت در خانه‌های نگهداری همچنین کودکان و نوجوانان تحت مراقبت در خانواده جایگزین، برگزار می‌شود.

به گزارش نیکوکار، سعید بابایی افزود: این جشنواره در ۲ بخش حفظ و مفاهیم برگزار می‌شود که در بخش نخست، گروه سنی ۷ تا ۱۸ سال با حفظ جزء ۳۰ قرآن مجید و شرکت در آزمون در نیمه اردیبهشت امسال، در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند همچنین جایزه ویژه این دوره مربوط به حفظ جزء ۳۰ قرآن است.

وی افزود: بخش دوم که بخش مفاهیم است، برای ۲ گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۸ سال در نظر گرفته شده است. برای گروه سنی اول رشته تصویرگری (نقاشی) با محوریت موضوعات سوره مبارکه نصر و با استفاده از فایل توضیحی در لینک http://quranetratschool.ir/?p=۲۹۴۳۱ و برای گروه دوم رشته های تصویربرداری(عکاسی)، خاطره نویسی، داستان نویسی، ساخت فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای با موضوع «انجام یک کار خوب» برگرفته از موضوعات سوره مبارکه محمد(ص) با استفاده از فایل توضیحی سوره در لینک https://www.aparat.com/v/IZL۴w ، موضوع رقابت‌های جشنواره است.

بابایی گفت: مربیان مراکز و والدین فرزندان خانواده‌های جایگزین، برای شرکت در رشته حفظ می‌توانند اطلاعات حافظان را از طریق مکاتبه ارسال کنند همچنین در بخش مفاهیم با ورود به لینک https://survey.porsline.ir/s/MO۹r۳pl آثار شرکت کنندگان را ارسال کنند.

براساس این گزارش، مهلت شرکت در این جشنواره تا روز پنج شنبه هفت اردیبهشت امسال تعیین شده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

برچسب ها

ارسال نظر