مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر از توزیع ۲۰هزار بسته مواد غذایی بین نیازمندان خبر داد و گفت: تاکنون به ارزش ۱۲۰میلیارد تومان بسته معیشتی، آموزشی و بهداشتی میان نیازمندان استان توزیع شده است.

به گزارش نیکوکار، سیدمحمدحسن تقی‌زاده در بوشهر با اشاره به توزیع بسته معیشتی در مرحله چهارم میان آسیب دیدگان از کرونا و نیازمندان اظهار داشت: در چهارمین مرحله رزمایش توزیع بسته معیشتی، ۲۰ هزار بسته مواد غذایی میان افراد آسیب دیده و نیازمند استان بوشهر توزیع شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر، بسته‌های معیشتی را شامل رب‌گوجه‌فرنگی، حبوبات، ماکارونی و روغن دانست و بیان کرد: این بسته‌ها به خانوارهایی که از کرونا آسیب دیده‌اند در مناطق کم برخوردار استان توسط گروه‌های جهادی، خیریه‌ها، سمن‌ها و کسانیکه از بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) کد رهگیری دریافت کرده‌اند توزیع می‌شود.

تقی‌زاده با اشاره به فعالیت اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان بوشهر خاطر نشان کرد: این نهاد تاکنون در زمینه فعالیت‌های اجتماعی بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان شامل بسته مواد غذایی، کیف و نوشت‌افزار دانش‌آموزی، بسته‌های بهداشتی، ۷۰ هزار ماسک و ۱۶۰ تن مرغ در مناطق کم برخوردار میان خانوارهای آسیب دیده از کرونا توزیع کرده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر به خدمات‌ رسانی در سیل اخیر منطقه دشتستان و برخی روستاه‌های شهرستان گناوه پرداخت و تصریح کرد: در این راستا علاوه بر اهدای یک سری جهیزیه به یکی از خانواده‌هایی که وسایل منزل و جهیزیه نو عروس خود را از دست داده بودند در همان ساعات اولیه نسبت به راه‌اندازی آشپزخانه و توزیع غذای گرم در مناطق سیل‌زده دشتستان اقدام شد.

وی، توزیع پتو، چادر، بخاری، بسته‌های غذایی و بهداشتی را از دیگر اقدامات انجام شده به سیل‌زدگان دانست و بیان کرد: در نظر است تا سقف ۱۵ میلیارد تومان در این‌ خصوص کمک‌رسانی شود.

تقی‌زاده افزود: علاوه بر این بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تاکنون ۱۶۵ میلیارد تومان برای ساخت مدارس، خانه‌های عالم و مساجد، مشارکت در ساخت خانه‌های روستایی، ایتام، پوشش بیمه‌ای برکت و مشارکت در طرح‌های بنگاه محور، تسهیلات محور و اجتماع محور کمک کرده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/