مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: در گام دو، ۱۰۰۰ تبلت و گوشی هوشمند به ارزش 3 میلیارد تومان به همت مرکز نیکوکاری اتاق بازرگانی جهت اهداء به دانش آموزان نیازمند استان هدف‌گذاری شده است.

به گزارش نیکوکار، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز، امروز در جمع خبرنگاران، با تأکید بر همکاری آموزش‌وپرورش استان در فرایند توزیع تبلت‌ها، گفت: در مرحله اول این طرح که در راستای پویش ایران همدل انجام می‌شود ۱۰۰۰ تبلت و گوشی هوشمند بین دانش آموزان نیازمند توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد البرز افزود: در گام دوم این پویش تعداد ۱۰۰۰ تبلت و گوشی هوشمند به ارزش ۳میلیارد تومان جهت اهداء به دانش آموزان نیازمند استان هدف‌گذاری شده است.

در حال حاضر ۷۵۰۰ دانش آموزان موردحمایت کمیته امداد البرز می‌باشند و از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۷۵۰۰ دانش آموزان موردحمایت کمیته امداد البرز می‌باشند و از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند، اظهار کرد: بیش از ۲۵۰ مرکز نیکوکاری، این نهاد را در انجام وظایف امور فرهنگی یاری نموده‌اند که درنتیجه این فعالیت‌ها تاکنون ۱۰۰۰ تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند تهیه ‌شده است.

محمد محمدی فرد با تقدیر از مراکز نیکوکاری این نهاد در استان البرز و جمع‌آوری کمک‌های مردم برای دانش آموزان نیازمند یادآور شد: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد مهربانی #۰۲۶۸۸۷۷ و یا با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ نزد صندوق امداد ولایت البرز، کمک‌های خود را برای تأمین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/