معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 تهران از برپایی پویش یلدای کریمانه خبر داد و گفت: به مناسبت شب یلدا بسته‌های حمایتی بین خانواده‌های نیازمند اهدا شد.

 به گزارش نیکوکار، محمد خادمی درباره توزیع بسته‌های حمایتی میان نیازمندان تهران اظهار داشت: با مشارکت مرکز خیریه پرتو محبا بسته‌های حمایتی به مناسبت شب یلدا به خانواده‌های نیازمند به عنوان یلدای کریمان با رعایت پروتکل های بهداشتی اهدا شد.

وی در ادامه از توزیع سبدهای یلدایی در مددسرای منطقه ۴ خبر داد و گفت: توزیع سبدهای یلدایی در بین مددجویان مددسرای مبین علی از دیگر اقدامات در شب یلدا است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ با تاکید بر اهمیت ایجاد حس شور و نشاط در میان گروه های اجتماعی دور از کانون خانواده به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: به همین منظور با مشارکت مجموعه فرهنگی خادمین فاطمی (س) و کانون‌های ادبی سرای محلات، از خانواده شهداء و شهدای مدافع سلامت دلجویی و بازدید می‌شود.

خادمی با اشاره به برگزاری مسابقات خوشنویسی و حافظ خوانی در شب یلدا گفت: شاهنامه خوانی و قصه گویی، احیاء بازیهای قدیمب و آموزنده در بین خانواده در شبکه‌های اجتماعی، اجرای مسابقه مجازی عکس و فیلم انتخاب بهترین سفره شب یلدا و برپایی مسابقه مجازی معرفی آداب رسوم اقوام ایرانی در شب یلدا و اهدای جوایز به برگزیدگان از دیگر برنامه های منطقه ۴ در این ایام است.

منبع: فارس

انتهای پیام/