مدیر قرارگاه محرومیت‌زدایی بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها گفت: با کمک ۷۰۰ نیکوکار قصد داریم پنج هزار بسته بهداشتی را بین خانواده‌های کمتر برخوردار شهر تهران توزیع کنیم.

به گزارش نیکوکار، فاطمه چوپانی روز چهارشنبه با اشاره به اهمیت طرح کمک‌ مومنانه و رزمایش مواسات افزود: خیریه آبشار عاطفه‌ها با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، به صورت ماهانه یا دو ماه یک بار رزمایشی برگزار می‌کند و هر بار در قالب توزیع بسته‌های‌ ارزاق، بهداشتی، جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت و … خانواده‌های تحت پوشش را مورد حمایت قرار می‌دهد.

وی تصریح کرد: این مجموعه در تهران بیش از ۱۲۰ نمایندگی دارد و پنج هزار خانواده را در شهر تهران تحت حمایت قرار می‌دهد و اکنون نیز بیش از ۶۰۰ شعبه و نمایندگی در سطح کشور مشغول به خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت پوشش این بنیاد هستند.

مدیر قرارگاه محرومیت‌زدایی بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها اضافه کرد: همه خادمینی که در آبشار عاطفه‌ها مشغول خدمت‌رسانی هستند از بانوان خیّر این سرزمین و اکنون نزدیک به ۲۰۰ نفر از بانوان در این بنیاد مردم‌نهاد مشغول به فعالیت اند که انجام کارهای توزیع با همین این زنان انجام می شود.

وی با بیان اینکه در کل کشور ۳۵۰ هزار نفر و در استان تهران نیز هشت هزار خانوار تحت پوشش این خیریه قرار دارند، تاکید کرد: بسیاری از مددجویان در وضعیت معیشتی بسیار ضعیف و نیاز به کمک های ویژه ای دارند. در این میان ممکن است خیرینی هم با ما همکاری کنند که شاید بضاعت چندانی نداشته باشند اما همیشه با همراهی خود کمک می کنند تا بتوانیم به وظیفه خود در خصوص حمایت از مددجویان و خانواده‌های کمتر برخوردار ادامه دهیم.

چوپانی خاطرنشان کرد: چهارشنبه ۲۶ آذر ماه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ در امامزاده حسن (ع) منطقه ۱۷ تهران، پنج هزار بسته بهداشتی و سلامت شامل ضدعفونی کننده دست و سطوح، ماسک، پودر لباسشویی و … بین خانواده‌های کمتر برخوردار و تحت پوشش بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها توزیع خواهد شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/