سازمان بهزیستی کشور به عنوان اصلی ترین نهاد ساماندهی معلولان در هفته «تکریم افراد دارای معلولیت» با فیلیمو در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای به افراد تحت پوشش این سازمان خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

به گزارش نیکوکار، در مرحله نخست این همکاری با شعار «هیچ مانعی برای خوشحالی نیست!» به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از افراد انواع دارای معلولیت جسمی حرکتی، بینایی و شنوایی و صوت و گفتار، خدمات مناسب‌سازی شده برای تجربه زندگی بهتر معلولان با استفاده از تکنولوژی و دسترسی آسان به محتوای مفرح و متنوع صورت پذیرفته ‌است.

براساس این گزارش، این خدمات به افراد دارای معلولیت بینایی، به صورت مناسب سازی محتواهای روز تاریخ سینمای ایران و جهان از طریق رابط سمعی و برای افراد دارای معلولیت شنوایی از طریق رابط بصری و زیرنویس رقم خواهد خورد که فیلیمو پیش از این نیز با احساس مسئولیت در این دو حوزه مسئولیت اجتماعی خود را در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، آغاز کرده است.

در راستای این تفاهم نامه فیلیمو با ارائه بسته های ویژه افراد دارای معلولیت با ارائه خدمات به این افراد که تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند و مشخصات آنها در سامانه سازمان بهزیستی به ثبت رسیده، خدمات ارائه می‌دهد.

همکاری فیلیمو و سازمان بهزیستی می‌تواند الگویی برای شرکت‌ها و ارگان‌های حوزه فناوری و استارتاپ ها باشد تا فعالیت‌های خود را در جهت ارائه مسئولیت اجتماعی را بیشتر مورد توجه قرار دهند و به شامل سازی مخاطبان دارای معلولیت و تلفیق اجتماعی ایشان کمک شایانی کنند.

فیلیمو نخستین سامانه نمایش درخواستی اشتراکی ایرانی است که با بهرمندی از آن می توان هزاران فیلم و سریال متنوع را بصورت آنلاین تماشا کرد.

هفته «تکریم افراد دارای معلولیت» از ۱۳ آذر ماه آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه دارد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/