کد خبر: 6995

دبیر کانون‌های خدمت رضوی یزد از کمک ۴۰ میلیونی یک خیر یزدی برای اجرای طرح نان مهربانی خبر داد و گفت: این مبلغ صرف خرید نان سه ماه ۱۷۷ خانواده نیازمند می‌شود.

به گزارش نیکوکار، حسن جواهریان اظهار داشت: یک خیر یزدی با واریز ۴۰ میلیون تومان به حساب آستان قدس رضوی در طرح سفره مهربانی ۳ شرکت و زمینه تهیه نان ۱۷۷ خانواده نیازمند یزدی را برای سه ماه تامین کرد.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی شهرستان یزد افزود: در این طرح که با همکاری بنیاد کرامت آستان قدس رضوی برگزار می شود، کارت های هدیه نان رضوی برای مدت سه ماه و درمجموع به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان صادر می شود.

وی یادآور شد: این کارت‌ها قابلیت برداشت نقدی ندارند و تنها برای تهیه نان روزانه به مبلغ ۵ هزار تومان در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار می‌گیرند.

جواهرایان ادامه داد: هزینه نیمی از این طرح بر عهده خیران و نیمی بر عهده بنیاد کرامت رضوی است و زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های دارای بیماران خاص، فرزندان بی‌سرپرست، ایتام فقیر، جامعه زیر پوشش این طرح حمایتی آستان قدس رضوی را تشکیل می‌دهند.

وی با دعوت عموم مردم برای شرکت در این طرح بیان کرد: سامانه *۸# و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۶۹۷۲۴۳۳ به نام نذورات آستان قدس رضوی آماده دریافت کمک های نقدی مردم برای مشارکت در این طرح خداپسندانه است.

منبع: مهر

انتهای پیام/