مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، از اجرای طرح احسان سلامت با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و توزیع بسته‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش نیکوکار، محمد لطیفی، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان، با اشاره به اینکه این نهاد همگام با سایر مجموعه ها از ابتدای شیوع بیماری کرونا، وارد عرصه خدمت رسانی و فعالیت‌های جهادی شد، گفت: مراحل مختلف توزیع سبدهای معیشتی، ۳۱۳ بسته تحصیلی و بهداشتی، توزیع ۴۲۰۰ عدد ماسک، ضد عفونی معابر، توزیع غذای گرم بین دانش‌آموزان روستایی از جمله این اقدامات بود.

وی، با اعلام چهارمین مرحله کمک‌های مومنانه توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، ادامه داد: در قالب این طرح، پویش احسان سلامت با اهداء سه هزار بسته لوازم بهداشتی به مدارس روستایی سراسر استان اجرا می‌شود.

لطیفی، با بیان اینکه طرح احسان سلامت در دو مرحله به اجرا در خواهد آمد، خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری کلاس‌های درس ۸۰ درصد از مدارس روستایی بصورت حضوری، اولویت توزیع این بسته‌ها در بین دانش آموزان روستایی است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان، با اشاره به اقلام موجود در این بسته‌ها، گفت: این بسته‌ها شامل ماسک و مواد ضدعفونی است که ارزش ریالی آن ۴۵ میلیون تومان است.

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/