کد خبر: 6281

کمیته امداد استان تهران برای پرداخت اجاره مسکن از منبع صدقات ۲ هزار میلیارد ریال و از منبع بنیاد مستضعفان ۴۴۰۰میلیارد ریال برای ۵.۸۶۷ مددجوی تحت پوشش هزینه کرده است.

به گزارش نیکوکار، کمیته امداد استان تهران اعلام کرد که در ۶ ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۱۰۷۶ فقره وام به مبلغ ۱۸۵ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال از محل بنیاد مستضعفان و۲۶ فقره به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال از محل بنیاد با ضمانت کمیته امداد پرداخت شده است.

همچنین در ۶ ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۵۶۷۲ فقره وام به مبلغ ۲۸۳ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال جهت دریافت وام کارگشایی به بانک مهر معرفی شده‌اند که تعداد ۲۱۰۹ مورد با مبلغی بالغ بر ۱۰۹ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال موفق به دریافت وام شده‌اند.

از سوی دیگر ۳۳ درصد از ۲۲۵۴ فقره وام به مبلغ ۲۱۳ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال جهت دریافت وام ودیعه مسکن به بانک مهر معرفی شده‌اند که تعداد ۸۹۱ مورد با مبلغی بالغ بر ۷۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال موفق به دریافت وام شده‌اند.

در ۶ ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۸۹۷ فقره وام به مبلغ ۸۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال از محل ودیعه مسکن امدادی پرداخت شده که ۲۳ درصد از توافقنامه تحقق پیدا کرده و در وام کارگشایی صندوق تعداد ۳۷۳۷ فقره به مبلغ ۱۷۷ میلیارد و۷۵۵ میلیون ریال پرداخت شده که ۱۸ درصد از توافقنامه تحقق پیدا کرده است.

ضمناً ۱۶۹ فقره وام به مبلغ ۸ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال از محل وجوه اداره شده بنیاد علوی پرداخت شده است.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/