کد خبر: 5591

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره):

۵۴۰ میلیارد ریال کمک مومنانه در کشور جمع آوری شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: ۵۴۰میلیارد ریال کمک مومنانه در کشور جمع آوری و در میان مددجویان و گروه های هدف توزیع شد.

به گزارش نیکوکار، سیدمرتضی بختیاری در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه ۵۴۰ میلیارد ریال کمک مومنانه در کشور جمع آوری شد و در میان مددجویان و گروه‌های هدف توزیع شد، اظهار کرد: مردم با حمایت‌های خود نقش مهمی در حمایت از مددجویان در شرایط کرونایی به مددجویان داشتند.

وی با بیان اینکه خودکفایی مددجویان از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد است، اظهار کرد: توانمندسازی و ایجاد درآمد مناسب با رعایت حرمت افراد، بنا بر فرموده مقام معظم رهبری برای جامعه هدف در اولویت قرار دارد..

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور بیان کرد: برنامه‌های حمایتی برای کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مدد جویان از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد در راستای حمایت از کارفرمایان است، گفت: به کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور ادامه داد: کمک‌های مردمی در ماه رمضان سال گذشته ۱۵۰ میلیارد ریال بود است که امسال کمک‌های مردم در ماه رمضان بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/