عضو شورای اسلامی شهر تهران توصیه کرد شهروندان نذورات خود در ماه محرم را به صورت بسته های غذایی خشک به نیازمندان برسانند.

به گزارش نیکوکار، ناهید خداکرمی عضو شورای اسلامی شهر تهران در پست اینستاگرامی نوشت: متاسفانه همچنان در تهران روزانه بین ۹۵ تا ۱۱۸ نفر برادر کرونا جان خود را از دست می دهند.

وی نوشته است: در آستانه ماه محرم هستیم و با تأسی از سیره امام حسین سفینه نجات بشریت از شهروندان محترم درخواست داریم به شیوه‌ای برنامه‌ریزی کنند که نذورات خود را به جای ارائه غذای طبخ شده به سمت بسته های خام و خشک مواد غذایی یا از آن بهتر توزیع ماسک رایگان اختصاص دهند.

وی نوشته است: هیئت های مذهبی با برپایی ایستگاه های صلواتی ماسک و وسایل حفاظت شخصی در برابر کرونا ویروس و در دسترس گذاشتن ماسک به ویژه در ایستگاه های مترو و اتوبوس رسالت خود را برای کاهش شیوع کرونا و منطبق با نیاز مردم در جنگ با دشمن ناچیز به نام کرونا انجام دهند.

این عضو شورای اسلامی شهر ادامه داده است همچنین نذورات بزرگ خود را برای رفع کمبود دستگاه ها و تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستانها اختصاص دهند به نظرم نذورات هدفمند حماسه‌ای بزرگ برای مبارزه با کرونا ایجاد می‌کند و از حیات انسانها نیز محافظت خواهد کرد.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/