تیم پزشکی و غربالگری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در خلازیر پس از دیدار مشار عالی شهردار تهران با شهروندان آن محله ملاقات داشت.

به گزارش نیکوکار، پیرو دیدار چندی پیش، مصطفی کاظمی، مشاور عالی شهردار و مدیرکل حوزه دفتر شهردار تهران از منطقه کوره پز خانه‌های منطقه ۱۹ در خلازیر(نعمت آباد) اقداماتی در جهت بهبود شرایط این محله انجام شد.

از سویی دیگر به علت شیوع و همه گیری بیماری کرونا و محرومیت اهالی شریف ساکن در این منطقه، تیم پزشکی و غربالگری سازمان برای معاینه مردم، به همراه مسؤلان ذی ربط راهی منطقه شدند تا به کارگران و ساکنین این منطقه خدمات بهداشتی و درمانی ارایه کنند.

به همراه این تیم درمانی و غربالگری، کارکنان سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی بسته های غذایی و بهداشتی را نیز به اهالی کوره پزخانه ها اهدا کردند

گفتنی است، مردم منطقه کوره پزخانه خلازیر به دلیل مجاورت با کوره ها و وجود منطقه بیابانی و نبود امکانات بهداشتی و رفاهی، در مضیقه قرار دارند. بر همین اساس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، بر اساس وظایف خود به صورت دوره ای در مناطق و محله های محروم و کم برخوردار پایتخت حضور پیدا کرده و ضمن بررسی میدانی مشکلات اهالی این مناطق در رفع این مشکلات تلاش خود را انجام نموده است

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/