مدیر کل کمیته امداد استان تهران از ارسال ۵۰۰۰ سبد کالای رمضانیه به مناطق محروم هرمزگان خبر داد و گفت: این سبدهای کالا از طرف قرارگاه محرومیت‌زدایی کوثر دریافت و به هرمزگان ارسال شد.

به گزارش نیکوکار،‌ سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده این سبدهای کالادریافت و ارسال شد، افزود: این سبدها شامل برنج، حبوبات، لبنیات، قند، شکر و خرما به ارزش هر سبد ۲۵۰ هزار تومان برای توزیع بین خانوارهای نیازمند در هرمزگان ارسال شد.

وی ادامه داد: علاوه بر سبدهای کالا، ۵۰۰ میلی لیتر مایع ضدعفونی کننده و همچنین ژل ضدعفونی کننده دست ۱۲۰ میلی گرمی در راستای مقابله با ویروس کرونا ارسال شد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران همچنین با اشاره اقدامات این نهاد برای توجه به امور نیازمندان در استان، خاطر نشان کرد: کمیته امداد استان تهران همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان اقدامات خود را برای دستگیری از نیازمندان آغاز کرده که روزهای آینده آمار اولیه این اقدامات جمع آوری و در اختیار رسانه‌های جمعی قرار خواهد گرفت.

پرپنچی اضافه کرد: توزیع سبد کالا و توزیع غذای گرم تهیه شده در آشپزخانه‌های مهدوی که به صورت روزانه و در قالب طرح همسفره انجام می شود از مهمترین اقدامات کمیته امداد استان تهران برای دستگیری از نیازمندان در ماه مبارک رمضان و در دوران شیوع ویروس کرونا است.

وی یادآور شد: خیران و نیکوکاران می توانند با استفاده از روش های زیر کمک های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص دهند.
* شماره گیری کد دستوری #۱۰۲۱۸۸۷۷*
* ۰۲۱۷۳۵۵ ودرج عدد ۲
* شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸
* پرداخت ازطریق بارکد خوان اپلیکشن سکه به پرداخت ملت
* پرداخت از طریق منوی اپلیکشن ۷۲۴ رزمایش کمک مومنانه
* سایت امداد تهران به آدرس https://tehran.emdad.ir

منبع: ایسنا

انتهای پیام/