یک شرکت ایرانی با اهدای ۵۰۰ بسته‌ مواد ضدعفونی‌کننده جهت پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا به سازمان بهزیستی، به پویش همدلی مؤمنانه پیوست.

به گزارش نیکوکار،‌ این شرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به نیازمندان،۵۰۰ بسته سلامت‌ محور شامل ژل ضدعفونی‌کننده دست، دستمال مرطوب ضدعفونی‌کننده، شامپو، کرم‌های مرطوب‌کننده و… جهت پیشگیری از بیماری کووید۱۹ را در اختیار سازمان بهزیستی کشور قرار داد تا از این طریق به دست نیازمندان برسد.

این شرکت که با دارا بودن چندین کارخانه، تولید و توزیع محصولات باکیفیت ایرانی را در دستور کار خود دارد، سال گذشته به منظور مقابله با ویروس کرونا به کشور چند خط تولید خود را به محصولات ضدعفونی‌کننده، اختصاص داد.

این محموله امروز تحویل سازمان بهزیستی کشور شد تا از این طریق در اختیار نیازمندان قرار گیرد.
با توجه به کمبود مواد ضدعفونی‌کننده باکیفیت و دسترسی دشوار به محصولات سلامت‌محور، توزیع این بسته‌ها میان هم‌وطنان محروم می‌تواند در قطع زنجیره ویروس کرونا نقش مؤثری ایفا کند.
این شرکت که با دارا بودن چندین کارخانه،تولید و توزیع محصولات باکیفیت ایرانی را در دستور کار خود دارد، سال گذشته در رویارویی با ورود ویروس کرونا به کشور چند خط تولید خود را تغییر داد تا محصولات ضدعفونی‌کننده تولید کند.
تولید ژل ضدعفونی‌کننده دست، انواع دستمال مرطوب ضدعفونی‌کننده با پایه اتانول به محصولات این شرکت افزوده شد. بنابراین تمامی کالاهای اهدایی از محصولات این شرکت است.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/