کد خبر: 178

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از آغاز پویش «تا مهر با همدلی» برای تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند خبر داد.

به گزارش نیکوکار، حمیدرضا شیران با بیان اینکه همایشی عصر امروز(۲۷ مردادماه) در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود، گفت: این همایش با حضور حامیان، خیران تاثیرگذار، ورزشکاران و هنرمندان برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در این همایش علاوه بر آغاز رسمی پویش « تامهر با همدلی» از تعدادی از حامیان و خیران تاثیرگذار نیز تجلیل می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران اشاره به اینکه هم اکنون بیش ۱۲ هزارو ۶۶۷ دانش آموز نیازمند در استان تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند، اظهارکرد: این پویش برای تهیه و تامین لوازم‌التحریر دانش آموزان راه اندازی شده است.

شیران به نحوه شرکت در این پویش اشاره کرد و گفت: نیکوکاران و خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری#۲۲۲۲*۷۲۴* ، شماره ثابت ۷۳۵۵ گزینه ۴،درگاه پرداخت اینترنتی به نشانی http://tehran.emdad.ir/fa/pay و حامی آرزوها به آدرس hamdeli/http://hamiarezooha.ir در این پویش شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان تهران، وی ضمن تقدیر و تشکر از مردم نیک اندیش و نوعدوست استان تهران به دلیل همراهی و همیاری کمیته امداد در کمک به نیازمندان، از همه خیران و نیکوکاران دعوت کرد در آستانه فرار رسیدن سال نوی تحصیلی با پیوستن به پویش «تا مهر با همدلی» برای تحصیل دانش آموزان نیازمند قدم‌های موثری بردارند.

 

انتهای پیام/