کد خبر: 9800

باهدف حفظ سلامتی زائران دربرابر موج جدید کرونا؛

بسته‌های افطاری حرم رضوی در محلات و حاشیه شهر مشهد توزیع می‌شود

بسته‌های افطاری ساده در حرم رضوی با هدف حفظ سلامتی زائران در برابر کرونا در محلات و حواشی شهر مشهد توزیع می شوند.

به گزارش نیکوکار، آستان قدس رضوی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد، پس از اخذ نظر ستاد مقابله با کرونا، پخش بسته‌های افطاری ساده در حرم رضوی با هدف حفظ سلامتی زائران در برابر موج جدید بیماری کرونا از این پس بصورت توزیع در محلات مشهد بویژه حاشیه شهر خواهد بود.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام و طلب سلامتی و تندرستی برای مردم عزیز و دعا برای شفای بیماران، نظر به شیوع و گسترش موج جدید بیماری کرونا و ضرورت توجه به حفظ سلامتی زائران و پروتکل‌های بهداشتی و اخذ مشورت از ستاد مقابله با کرونا، بسته‌های افطاری ساده حرم رضوی که از ابتدای ماه رمضان به صورت روزانه در بین زائران عزیز توزیع می‌شد، به شکلی دیگر ادامه خواهد یافت.

با عنایت حضرت رضا علیه السلام از نیمه ماه رمضان در راستای توجه و رسیدگی بیشتر به نیازمندان و احسان پذیران عزیز بویژه در نقاط حاشیه شهر مشهد، این بسته‌ها به صورت روزانه توسط خدام بارگاه رضوی در بین مجاوران با مراجعه به درب منازل آن‌ها توزیع خواهد شد.

گفتنی است علاوه بر این، آستان قدس از ابتدای ماه رمضان با همکاری تشکل‌های مردمی، تهیه و توزیع روزانه ۲۸ هزار وعده غذایی گرم را در مناطق حاشیه شهر در دستور کار خود دارد که مجموع این طرح‌ها تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند از طریق سایت nazr.razavi.ir و #۸* در این امر خیر مشارکت داشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/