کد خبر: 9710

در راستای حمایت از توانخواهان موسسه خیریه کهریزک؛

پویش سفره‌دار آغاز شد

با توجه به محدودیت‌های کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم افطار و اطعام توسط نیکوکاران، موسسه خیریه کهریزک پویشی با عنوان «سفره‌دار» را برگزار می‌کند.

به گزارش نیکوکار، محمد علی احمدی تنکابنی گفت: «سفره‌دار» پویشی است که نیکوکاران با مشارکت در آن می‌توانند در تهیه مواد غذایی، این نهاد را یاری نمایند.

محمد علی احمدی تنکابنی، مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، درباره این پویش گفت: در ۲ آسایشگاه کهریزک تهران و استان البرز، روزانه ۷ هزار پرس غذا طبخ و در بین توانخواهان توزیع می‌شود که تامین مواد اولیه این غذاها، تنها با مشارکت نیکوکاران عزیز امکان‌پذیر است. از این رو پویش «سفره‌دار» برای حمایت خیراندیشان از موسسه خیریه کهریزک برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: شرایط ویژه و خیز مجدد ویروس کرونا باعث تداوم قرنطینه آسایشگاه خیریه کهریزک شد. هر سال در ماه مبارک رمضان، مراسم افطار و اطعام در آسایشگاه برگزار می‌شد که متاسفانه امسال حضور نیکوکاران، خیران و هر گونه تجمعی در آسایشگاه ممنوع است. از این رو خیرین می‌توانند با شرکت در این پویش، سفره‌دار بیش از ۳ هزار سالمند، معلول، بیمار ام اس، کودک معلول ذهنی و کودک اختلال اتیسم باشند.

احمدی تنکابنی اضافه کرد: نیکوکارانی که قصد شرکت در پویش «سفره‌دار» را دارند، می‌توانند به صورت آنلاین از طریق پایگاه اینترنتی این موسسه به نشانی www.kahrizakcharity.com و یا مراجعه به دفاتر موسسه خیریه کهریزک در سطح شهر، کمک های نقدی یا غیر نقدی خود را اهدا نمایند.

وی در پایان با قدردانی از حمایت همیشگی نیکوکاران، یادآور شد: آسایشگاه خیریه کهریزک بنیادی غیردولتی، غیرانتفاعی و مردمی است که از ۴۹سال پیش، فعالیت خود را در خدمت‌رسانی به همنوعان نیازمند آغاز کرده و در طول این سال‌ها با حمایت ویژه خیرین و نیک‌اندیشان، اداره شده است.

 

منبع: ایرنا

انتهای پیام/