رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفت: هفت هزار و ۸۶۰ بسته معیشتی، بهداشتی و غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان و در طول دوران شیوع کرونا توزیع شد.

به گزارش نیکوکار،‌ و به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت الاسلام برومند رازیانی اظهار داشت: هفت هزار و ۸۶۰ بسته معیشتی، بهداشتی و غذای گرم بین نیازمندان شهرستان سقز توزیع شده که شامل ۶۰۰ بسته معیشتی، یک هزار و ۲۶۰ پرس غذای گرم، بیش از دو هزار بسته بهداشتی و تهیه و توزیع چهار هزار ماسک بوده است.

وی افزود: چند روز پیش نیز ۱۱۵ بسته معیشتی با همکاری کانون فرهنگی تبلیغی فرزانگان و حسینه سقز تهیه و بین نیازمندانی که تحت پوشش ارگان‌های حمایتی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) نیستند در راستای پویش افطاری به نیازمندان توزیع شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سقز با بیان اینکه افراد نیازمند واقعی را از طریق کانون‌های فرهنگی تبلیغی و ائمه جماعت شهرستان سقز شناسایی کردیم، ادامه داد: در طول شیوع کرونا در این شهرستان در چند مرحله بیش از ۶۰۰ بسته معیشتی، دو هزار بسته بهداشتی و چهار هزار ماسک، بین نیازمندان سقزی توزیع شده است.

حجت الاسلام رازیانی با بیان اینکه ارزش ریالی بسته‌های معیشتی بین دو تا سه میلیون ریال برآورد شده است، یادآور شد: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب، حبوبات، ماکارونی، قند و شکر و دیگر اقلام غذایی است.

وی بیان کرد: یک هزار و ۲۶۰ پرس غذای گرم در قالب پویش تهیه افطاری در چند مرحله بین خانواده‌های نیازمند سقزی در ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع شده است که این کمک‌ها در آینده همچنان ادامه دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سقز به فعالیت کانون‌های فرهنگی تبلیغی، هیئات مذهبی و فعالان قرآنی در راستایی تهیه و توزیع کمک‌های انسان دوستانه در سقز اشاره کرد و گفت: این کانون‌ها در همان اوایل کرونا، محلات سقز را با استفاده از مواد ضدعفونی، گندزدایی کردند.

حجت الاسلام رازیانی تولید و نمایش برنامه پرمحتوای شبکه آنتی ویروس در فضای مجازی سقز را یکی از فعالیت‌های مهم در راستای ایجاد هیجان و شور و نشاط خانواده‌هایی که در خانه ماندند، عنوان کرد و اظهار داشت: این برنامه با همکاری اداره تبلیغات اسلامی سقز بیش از ۴۰ آیتم برنامه طنز را تولید و به نمایش در آورد.

وی در پایان همچنین به برگزاری چندین برنامه فرهنگی، هنری، قرآنی، مذهبی در طول ایام کرونا در شهرستان سقز اشاره کرد.

انتهای پیام/